Wyszków, ul. Piłsudskiego 44
579 492 159
godziny otwarcia
nasz zespół

Nowoczesny sprzęt to nie wszystko… Największą wartością Kliniki Dla Ciebie jest nasz zespół

Zespół naszych lekarzy za swój obowiązek uważa nieustanne zdobywanie najnowszej wiedzy ze swojej dziedziny.
Dlatego biorą czynny udział w szkoleniach, targach, specjalistycznych kursach aby móc pomagać i leczyć jeszcze bardziej efektywnie.

Sahar Yazdani
Lekarz stomatolog

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z 2007 roku.

Zajmuje się leczeniem zachowawczym i endodontycznym dzieci i dorosłych oraz małą chirurgią stomatologiczną.

W swojej praktyce ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, również przy użyciu sedacji wziewnej.

Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych.

Bardzo dba o komfort i poczucie bezpieczeństwa pacjentów, stara się minimalizować uczucie lęku przed leczeniem, z empatią podchodzi do pacjentów z fobią stomatologiczną.

Jej pasją to podróżowanie, w wolnej chwili lubi czytać książki.

Eissa Yazdani
Lekarz stomatolog

Jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończył w 2012 roku.

Zajmuje się kompleksowym leczeniem dorosłych pacjentów w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji pod mikroskopem protetyki oraz chirurgii .

Stale poszerz swoją wiedzę i umiejętności o czym świadczą liczne odbyte przez niego szkolenia zarówno ogólnopolskie jak i międzynarodowe.

Stawia na indywidualne podejście do pacjenta. Tym co napędza go w pracy zawodowej i daje ogromna radość to świadomość dobrze wykonanej pracy.

Prywatnie Jego pasją jest podróżowanie oraz języki obce- porozumiewa się w języku polskim, angielskim, arabskim i perskim.

Tomasz Kaczyński
Dr n. med.

Ukończył studia z wyróżnieniem na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbył w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie. Od 2015 roku zaangażowany w pracę kliniczną i naukowo-dydaktyczną w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Ukończył szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie periodontologii, a w 2019 roku obronił w wyróżnieniem pracę doktorską w Zakładzie Chorób Błony Śluzowej i Przyzębia Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Autor ponad 20 publikacji w czasopismach krajowych i międzynarodowych.  W 2012 roku uzyskał stypendium naukowe na staż zagraniczny w Selcuk University w Turcji.

Stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w krajowych, ale przede wszystkim, międzynarodowych zjazdach i konferencjach. Swoje umiejętności w dziedzinie implantologii i periodontologii zdobywał szkoląc się m. in. we Francji, Włoszech, Węgrzech, Austrii i Holandii.

Na co dzień zajmuje się kompleksowym leczeniem stomatologicznym, wykonując zabiegi z zakresu periodontologii, implantologii i chirurgii stomatologicznej.

Prywatnie interesuje się sportem i dużo podróżuje.

Przyjmuje pacjentów w języku polskim i angielskim.

Adam Zduńczyk
Lekarz stomatolog

Jest absolwentem Akademii Medycznej w Białymstoku z 2001 roku. W pracy zawodowej w szczególności zajmuje się leczeniem protetycznym oraz chirurgią stomatologiczną.

Od 2003 roku jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej i Chirurgii Szczękowo-Twarzowej. Ukończył wiele kursów i szkoleń.

Posiada m.in. certyfikaty: „ implanto-protetyka od A do Z ”z 2010roku, „protetyka na implantach od A do Z”, „licówki ceramiczne krok po kroku”- 2008r., „regeneracja tkanek miękkich”-2012r., „ Estetyka w stomatologii”, „Protezy nakładkowe (overdenture)- 2002r.”, „Reinkluzja zębów”- 2007r., „ Implantologia w czystej formie”- 2012r., „Praca pod mikroskopem stomatologicznym”-2008r. oraz wiele innych.

W życiu prywatnym interesuje się żeglarstwem oraz myślistwem.

Karolina Kulesza
Lekarz stomatolog

absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.  Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych z wykorzystaniem aparatów stałych i zdejmowanych (ruchomych). Korzysta z innowacyjnych metod leczenia oraz systematycznie pogłębia swoje kwalifikacje zawodowe wykorzystując wiedzę i doświadczenie najlepszych specjalistów ortodontycznych z kraju i zagranicy.

W swojej pracy skupia się na  indywidualnym oraz interdyscyplinarnym podejściu do każdego pacjenta, zwracając szczególną uwagę na estetykę uśmiechu i prawidłową okluzję.

Poza pracą zawodową miłośniczka aktywnego trybu życia, muzyki i podróży.

Marek Kaliniak
Magister Fizjoterapii

Absolwent Wydziału Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Fizjoterapeuta z ponad 30 letnim doświadczeniem, które zdobywał m.in. w placówkach medycznych w Polsce i USA. Ukończył wiele szkoleń i kursów z dziedziny fizjoterapii.

Specjalizuje się w fizjoterapii ortopedycznej oraz stomatologicznej. W swojej pracy stawia na holistyczne podejście do każdego pacjenta.

Prywatnie interesuje się sportem i szeroko pojętą aktywnością fizyczną. W chwilach wolnych biega.

Więcej

Bartosz Jankowski
Lekarz stomatolog

Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

W swojej pracy zajmuje się stomatologią zachowawczą, protetyką i chirurgią. Bardzo duży nacisk kładzie na ciągły rozwój, głownie z zakresu stomatologii zachowawczej z funkcjonalną odbudową przy minimalnej preparacji oraz rehabilitację całego układu stomatognatycznego.

Prywatnie lubi spędzać aktywnie czas oraz podróżować.

Martyna Sobczak
Lekarz stomatolog

Jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Głównie zajmuje się leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych oraz ortodoncją. Jej celem w stomatologii jest ortodoncja o czym świadczą liczne odbyte przez nią kursy z tego zakresu.

Jest w trakcie trzyletniej szkoły „Master ortodoncji”.
Na bieżąco śledzi najnowsze rozwiązania ze świata stomatologii, a zdobytą wiedzę wykorzystuje w codziennej praktyce.

Stawia na indywidualne podejście do pacjenta. Już podczas konsultacji ustala ze swoimi pacjentami ich oczekiwania, aby mogli świadomie uczestniczyć w leczeniu.

Jej główne pasje to sport oraz podróże.

Poczuj się wyjątkowo już od pierwszych chwil pobytu w naszej klinice. 
Przyjazna atmosfera, pełny wgląd w twój plan i historię leczenia będą wsparciem dla twojej motywacji aby kontynuować ważne dla Ciebie leczenie.
Odzyskaj swoje zdrowie, urodę i wiarę w siebie w Klinice dla Ciebie! Zapraszamy!
Umów się na wizytę
Zapisy:
579 492 159
Wyszków ul. Piłsudskiego 44
Poniedziałek:09.00 - 18.00
Wtorek:08.00 - 20.00
Środa:09.00 - 18.00
Czwartek:10.00 - 19.00
Piątek:08.00 - 16.00
Sobota:wiadomość w recepcji

Wyszków, ul. Piłsudskiego 44

DOJAZD

phonehomepencilcogenvelopefile-addusersphone-handsetphonemap-markerclocklistquestion-circle